Metamorfozy
Łączna liczba wyświetleń
niedziela, 14 lutego 2010
Problemy
Nie wiem co się stalo Stardoll usuną mi dwa klubu i jeszcze napisali że nie należe do żadnego klubu ;/
Te klubu miala od poczatku zalożenia Stardolaa :(
Mysle ze to tylko sparwy technicze ...przynajmniej ma taką nadzieje ...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz