Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 14 lutego 2010

Problemy

Nie wiem co się stalo Stardoll usuną mi dwa klubu i jeszcze napisali że nie należe do żadnego klubu ;/
Te klubu miala od poczatku zalożenia Stardolaa :(
Mysle ze to tylko sparwy technicze ...przynajmniej ma taką nadzieje ...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz