Łączna liczba wyświetleń
wtorek, 29 grudnia 2009
Darmowe 10 $
Jesli chcecie dostać darmowe 10 $ musiecie wejsc tam gdzie sie sprawdza ile ma sie starpunktów ,zejsc na sam dół tam bedzie pisac połącz z Facebookiem wejdz w to zarejstrój się i juz :)
poniedziałek, 28 grudnia 2009
Darmowa Bluzka :)
Wejdź na www.stardoll.com/pl/campaigns/decade-of-the-teens/
Wpisz w okienka co kolwiek np. Hey :) I Bluzka będzie czekać przy szafie jako prezęt :)
Wpisz w okienka co kolwiek np. Hey :) I Bluzka będzie czekać przy szafie jako prezęt :)
Metaforfozy :)
Uwaga! Robie metaforfozy .Apartamętu i medoll :) kto chce prosze się zgłaszać do mnie :P
niedziela, 27 grudnia 2009
Subskrybuj:
Posty (Atom)



