Łączna liczba wyświetleń

wtorek, 29 grudnia 2009

Darmowe 10 $

Jesli chcecie dostać darmowe 10 $ musiecie wejsc tam gdzie sie sprawdza ile ma sie starpunktów ,zejsc na sam dół tam bedzie pisac połącz z Facebookiem wejdz w to zarejstrój się i juz :)

poniedziałek, 28 grudnia 2009

Dwa nowe konkursy :)

Darmowa Bluzka :)

Wejdź na www.stardoll.com/pl/campaigns/decade-of-the-teens/
Wpisz w okienka co kolwiek np. Hey :) I Bluzka będzie czekać przy szafie jako prezęt :)

Metaforfozy :)

Uwaga! Robie metaforfozy .Apartamętu i medoll :) kto chce prosze się zgłaszać do mnie :P