W minishopie :)
Łączna liczba wyświetleń
sobota, 26 grudnia 2009
Sylwester
Kod na 25 $
Poprostu trzeba jak się zalogujemy wkleić to :
stardoll.com/en/xml/getXMasMoney.php
ALE UWAGA ! Jeśli użyjecie tego kodu nie otworzycie ostatniego okienka w kalendarzu adwentowym więc na jedno wychodzi czy weźniemy je z kodu czy z kalendarza :)
Kod jest jednorazowy :)
stardoll.com/en/xml/getXMasMoney.php
ALE UWAGA ! Jeśli użyjecie tego kodu nie otworzycie ostatniego okienka w kalendarzu adwentowym więc na jedno wychodzi czy weźniemy je z kodu czy z kalendarza :)
Kod jest jednorazowy :)
Bluzka z Ciasteczkowym potworem :)

Tą bluzkę zaprojektowała Princess_pink . Jest bardzo ładna :P I Pomysłowa :D
Darmowa różdzka :)
Żeby otrzymać ją trzba wejśc , w magazyn następnie w konkursy wybrac konkurs na scenerię pt'Moje magiczne Święta wygonac byle jaką scenerię :) I Różdzka będfzie czekać prz szafie :)
Darmowy Diaden

Diadem można otrzymać poprzez bramkę proxyt.net.
Aby go zdobyć w okienku na adres wklejamy
stardoll.com/en/contest/view.php?id=214
a gdy się już zalogujemy na stardoll to w okienku na adres wklejamystardoll.com/en/contest/finish.php?id=214
Potem wlogowujemy się na siebie i diaden będzie czekał w medoll editor :)
Pierwsza Notka na Blogu :)
Witam mam na imie Klaudia na Stardollu jestem Kadysia14 .
Na blog mam nadzieje że bede wchodzić codziennie :)
Zapewniam że będzie tu dużo zabaw i nowości w tym dużo spojlerów więc, bedziecie poinformowani co się dzieje na Stardoll :)
Na blog mam nadzieje że bede wchodzić codziennie :)
Zapewniam że będzie tu dużo zabaw i nowości w tym dużo spojlerów więc, bedziecie poinformowani co się dzieje na Stardoll :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)











