Łączna liczba wyświetleń

sobota, 26 grudnia 2009

Nowa rzeczy na Stardollu :)

W minishopie :)

Sylwester

W tamtym roku na sylwestra była darmowa sukienka DKNY dla wrzystkich :) Ciekawe co będzie w tym roku i czy wogóle będzie . Co o tym myślicie ??

To ona :)

Nowe wnętrze :)

  • BollywoodBollywood
  • Nie wiem jak wam ale mi się bardzo podoba :)

Nowa Biżuteria :) Dla ss

Kod na 25 $

Poprostu trzeba jak się zalogujemy wkleić to :
stardoll.com/en/xml/getXMasMoney.php

ALE UWAGA ! Jeśli użyjecie tego kodu nie otworzycie ostatniego okienka w kalendarzu adwentowym więc na jedno wychodzi czy weźniemy je z kodu czy z kalendarza :)
Kod jest jednorazowy :)

Bluzka z Ciasteczkowym potworem :)


Tą bluzkę zaprojektowała Princess_pink . Jest bardzo ładna :P I Pomysłowa :D

Dzisiejszy Wybór dnia :)

Wybór Dnia
Nawet Fajna :) można ją kupić w Rio za 6$ .

Darmowa różdzka :)

Żeby otrzymać ją trzba wejśc , w magazyn następnie w konkursy wybrac konkurs na scenerię pt'Moje magiczne Święta wygonac byle jaką scenerię :) I Różdzka będfzie czekać prz szafie :)

Darmowy Diaden


Diadem można otrzymać poprzez bramkę proxyt.net.
Aby go zdobyć w okienku na adres wklejamy
stardoll.com/en/contest/view.php?id=214
a gdy się już zalogujemy na stardoll to w okienku na adres wklejamy
stardoll.com/en/contest/finish.php?id=214
Potem wlogowujemy się na siebie i diaden będzie czekał w medoll editor :)

Pierwsza Notka na Blogu :)

Witam mam na imie Klaudia na Stardollu jestem Kadysia14 .
Na blog mam nadzieje że bede wchodzić codziennie :)
Zapewniam że będzie tu dużo zabaw i nowości w tym dużo spojlerów więc, bedziecie poinformowani co się dzieje na Stardoll :)