Łączna liczba wyświetleń

sobota, 26 grudnia 2009

Sylwester

W tamtym roku na sylwestra była darmowa sukienka DKNY dla wrzystkich :) Ciekawe co będzie w tym roku i czy wogóle będzie . Co o tym myślicie ??

To ona :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz