Metamorfozy
Łączna liczba wyświetleń
sobota, 26 grudnia 2009
Sylwester
W tamtym roku na sylwestra była darmowa sukienka DKNY dla wrzystkich :) Ciekawe co będzie w tym roku i czy wogóle będzie . Co o tym myślicie ??
To ona :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz