Łączna liczba wyświetleń

piątek, 26 listopada 2010

Darmowa Sukienka




ABY JĄ ZDOBYĆ NALEŻY WYKONAĆ SCENERIĘ :)

http://www.stardoll.com/pl/contest/view.php?id=788

Darmowe Kolczyki




1. Wejdź na dontfilter.us/
2. W okienko wpisz http://www.stardoll.com/en/contest/view.php?id=784
3. Zaloguj się
4. W okienko wpisz http://www.stardoll.com/en/contest/finish.php?id=784
5. Darmówka czeka w apartamencie ;)

Wybór Dnia



Jak wam sie podobają?
Kosztują tylko 8sd. Kupicie je?

środa, 24 listopada 2010

Grudniowe HB




Jak wam się podobają ?
Jedna sukienka jest ze sklepu OTTO .

GIF-O-METER



Jak wam się podobają te ubrania?;)